Kontakt oss

Tronds Marine Service AS har hovudkontor på Halsnøy, ei øy på vestkysten av Noreg.
Prosjekt og Befraktning 

Asbjørn Sivertsen
Manager – Contract, Project and Chartering
+47 906 23 472
asbjorn.sivertsen@trondsmarine.com

Aage Petter Fjelland
Manager – Project and Chartering
+47 928 06 120
aage.petter.fjelland@trondsmarine.com

Steinar Eide
Manager – Project and Chartering
+47 971 29 666
steinar.eide@trondsmarine.com

Ingeniørar / Teknisk

Verner Fjelland
Naval Architect
+47 926 54 134
verner.fjelland@trondsmarine.com

Rolf Inge Njøs
Technical Superintendent
+47 906 92 598
rolf.inge.njos@trondsmarine.com

Glen Fredriksen
Technical/Project Coordinator
+47 909 52 340
glen.fredriksen@trondsmarine.com

Administrasjon

Arild Vik
Managing Director
+47 918 95 583
arild.vik@trondsmarine.com

Kjartan Mehammer
Administration Manager
+47 950 72 112
kjartan.mehammer@trondsmarine.com

Jarle Hvidevold
Manager – Operation / HSEQ / Crew
+47 400 16 710
jarle.hvidevold@trondsmarine.com

Heidi Medhus
Office Support 
+47 53 48 35 06
heidi.medhus@trondsmarine.com

Ledis Halvorsen Eide
Office Support 
+47 53 48 35 01
ledis.halvorsen.eide@trondsmarine.com

Tronds Marine Service AS

Røysanesvegen 18
5457 Høylandsbygd
post@trondsmarine.com
T: +47 53 48 43 00
F: +47 53 47 72 40